חדש!!! טפטים לקירות

טפטים מדהימים ואופנתיים שישנו לכם את הבית

אנחנו נעשה לכם שינוי משמעותי,אסטטי ואופנתי לאוירה של כל הבית או הדירה שלכם,החל מהסלון או פינת האוכל וכולל חדר שינה או חדר ילדים על ידי הדבקת טפטים מהמאות דגמים שיש בקטלוגים או משהו אישי ואינדיוידואלי בהזמנה אישית ומיד תרגישו בהבדל ללא צורך להזמין ולשלם עשרות אלפי שקלים למעצבים ואדריכלים.

הטפטים שלנו עשויים מחומר פי וי סי פלסטיק ברמה גבוהה מאוד,הם רחיצים,הם לא דוהים ולא מתקלפים במשך הזמן.

ההדפסה באיכות גבוהה ביותר ומתבצעת לכל לקוח במיוחד בדיוק לפי המידות של הקיר של כל לקוח,להבדיל מאחרים שעובדים עם גלילים ברוחב ואורך סטנדרטיים ''מהמדף'' מה שמבטיח על שמירה של התמונה והגרפיקה בדיוק בפרופורציות שנבחרו ולא יקרה מצב שנחתך מהתמונה הרבה בצדדים או בגובה

מה המחיר? מתאים לכל כיס! מאוד דומה למחיר של צביעה רגילה של הקיר

לפרטים התקשרו

052-6913180

Screenshot_20210911-234403_Acrobat for Samsung.jpg

Our Story

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what your team does, and what your site has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know.

If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers, and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery, or video for even more engagement.

Meet The Team

Our Clients